دانلود آهنگ زیبای ای یار سینا شعبانخانی

 

دانلود آهنگ ای یار سینا شعبانخانی

دانلود آهنگ ای یار سینا شعبانخانی

آهنگ سینا شعبانخانی به نام ای یار (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ ای یار سینا شعبانخانی کیفیت 320

دانلود آهنگ ای یار سینا شعبانخانی کیفیت 128

 

 

جشن سال نو و موسیقی جاز
موسیقی رقص اغلب توسط ابزار های مختلف از جمله اووب، کتلهامور و یک ابزار سنتی به نام Dozelleh در حالی که در آن زمان نیز تامبورین و درام اضافه شده است.

کردها به طرز شگفت انگیزی به موسیقی هایی مانند گریان (گریه)، سهرنگ یا سهرجان، خان امیری، چپی و فتاخ پاشایی، دست می زنند.

علاوه بر موسیقی رقص، هزاران نفر از ملودی های عاشقانه و آهنگ ها در سرتاسر استان مشترک هستند که هر کدام دارای جذابیت خاص خود هستند.

موسیقی لوریک و حماسی
این نوع موسیقی به دو بخش قبل و بعد از جنگ تقسیم شده است. بخش اول شامل “Mour”، “Tah Raz-Rustam”، “Gharibi” و “Saroukhani” روحیه جنگ را تقویت می کند و ملودی های “Savar Savar” و “Jangeh Raa” در جریان جنگ بازی می کنند.

موسیقی عرفانی و عرفانی
این نوع موسیقی به دو بخش اصلی “یارسان لوت و آهنگ همراه با کلمات گفتاری” تقسیم شده است و موسیقی در خانه های دیریش (صومعه ها) مختلف قوم صوفی کردی، به ویژه قادریه و نقشبندی، پخش شده است. در بخش اول، لووت ابزار غالب است که پیام قلب را منتقل می کند، در حالی که در بخش دوم، غم و اندوه از عشق توسط تامورین منتشر می شود. علاوه بر این، نوع دیگری از موسیقی کردی با نشان دادن مراسم مختلف، از جمله یک ملودی به نام “سحر” برای بیدار شدن، “چش ماری” و “فانی فانی” برای نشانه گرامیداشت و همچنین جولو شهی و “بایاد بیده” در بازی مراسم خوش آمدید در همین حال، موسیقی مشتاق و غم انگیز که معمولا در ماه محرم به نمایش درمیآید، عزاداری مسلمانان به مناسبت شهیدان اسلام نیز باید به عنوان آهنگهایی که در طول فرایند شیردهی گاو و استخراج محصولات لبنی از شیر، بازی های محلی، لالایی ها و Mour (سرودهای غمگین نشانه ای از عزاداری).

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *