دانلود آهنگ زیبای بزن بیرون محمد خرم دره

 

دانلود آهنگ بزن بیرون محمد خرم دره

دانلود آهنگ بزن بیرون محمد خرم دره

تنظیم : معین ادیم

 موزیک : امید ساربانی

ترانه : علیرضا مرتضی قلی

میکس : معین ادیم

دانلود آهنگ محمد خرم دره بنام بزن بیرون (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ بزن بیرون محمد خرم دره کیفیت 320

دانلود آهنگ بزن بیرون محمد خرم دره کیفیت 128

 

 

موسیقی شمال و شمال غربی کردستان
محمد خرم دره این نوع موسیقی متعلق به کردها سوریانی و کرمانجی است. خوانندگان برجسته مانند حسن زیراک، محمد ماملی و علی مرند، گروه 1 را تشکیل می دهند، در حالی که گروه دوم شامل حسن و محمد عارف جازروی هستند. قله ماره بازیکن بزرگی از شمشاله (ساز بادی سنتی) که آوازهای کردی مانند حیران و لاروک و همچنین آهنگ های دیگر را با مهارت فراوانی در سبک عرفانی و عرفانی آواز می خواند، همچنین در منطقه زندگی می کند.

موسیقی پخش شده از قبایل کرد در ایران به شرح زیر است:
لوت، کلام (کلمات)، سیاه چمنه و هوهر به کردها از گوران مشخصه. در همین حال، کردها از Kolhar به شدت در عشق به Houreh و خوانندگان عالی داشته اند.
موسیقی دراویش، تامورین، و آهنگ های ممتاز و سوریانی زیبا متعلق به کردها سوریانی هستند.
موسیقی کرمانج و بدنیانی نیز انواع دیگری از موسیقی کردی است که معمولا کردها شمال غرب ایران، ترکیه و سوریه را بازی می کند.

بزن بیرون می تواند ادعا کند که قبایلی شبیه به کردها است که با هنرهای آواز آشنا هستند. موسیقی متحد ثابت و وفادار کردها است که همراه با تولدشان یا حتی زودتر آنها را همراهی می کند و تا آخر عمرشان از جهان باقی می ماند. زمزمه های یک مأمور کردی به صورت همزمان با ایجاد جنین در رحم او شنیده می شود و لالایی های کردی به گهواره گریه می کنند و گریه کردن در قبر به احتمال زیاد بخش هایی از سمفونی بشریت و خلقی است که در طول یک بازی انجام می شود طول عمر. کردها چشمان خود را با صدای موسیقی به زندگی می اندازند و با همان آهنگ ها را می گذرانند. آنها بیدار می شوند و با موسیقی می خوابند آنها دعا می کنند و با موسیقی ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این، موسیقی در حالی که کار می کند، همراه با بیان عشق و محبت، مبارزه و تفکر است. کردها شورش ها و شورش های خود را بر سرنوشت های بی رحمانه از طریق آواز خواندن آهنگ های ویژه ای به نام “مور”، “هوده” و “سییا چمانه” همراه با نسیم برف سرد، از بین بردند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *