دانلود آهنگ زیبای بچه که نیستم ماکان باند

 

دانلود آهنگ زیبای بچه که نیستم ماکان باند

دانلود آهنگ بچه که نیستم ماکان باند

 

آهنگ جدید ماکان باند به نام بچه که نیستم (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ بچه که نیستم ماکان باند کیفیت 320

دانلود آهنگ بچه که نیستم ماکان باند کیفیت 128

 

 


پالس ایزوچنوز موسیقی (به عنوان مثال، تاکتوس) یکی از عوامل اصلی اثرات ANS ناشی از موسیقی است. این اثرات ANS با افزایش فعالیت سمپاتیک مشخص می شود. غلظت عاطفی یک قطعه موسیقی، به طرز شگفت آوری کمی به تغییرات فعالیت ANS ناشی از این قطعه کمک می کند.
احساسات و اجزای محیطی-فیزیولوژیکی آنها موضوع تحقیق فشرده است [1]. فعالیت سیستم عصبی اتونومیک (ANS) که همراه با احساسات است با توجه به اهمیت ANS برای طیف وسیعی از آسیب شناسی ها مانند بیماری های قلبی عروقی [2،3]، بیماری های مزمن سیستم ایمنی مورد مطالعه قرار می گیرد [ 4،5،6،7] و اختلالات عاطفی [8]. ANS دارای دو شاخه است: سیستم عصبی سمپاتیک و سیستم عصبی پاراسمپاتیک. مراكز آنها در مغز استخوان (مثل هسته پاراباكالي) و هيپوتالاموس تحت تأثير ساختارهاي متعدد مغزي قرار مي گيرند كه از جمله عصب هاي آميگدال، انسلا، قشر اوربيتوفرناتال، قشر كورتاكس، هيپوكامپ و منطقه قاعده اي شكمي [9،10] تحت تأثير قرار مي گيرند. در نتیجه، فرآیندهای احساسی می توانند از طریق ANS در تمام سیستم های ارگانهای محیطی تأثیر بگذارند [11].

موسیقی دارای قدرت تحریک احساسات قوی است [12]. بر این اساس، مطالعات عملکرد تصویر برداری عصبی نشان داده اند که احساسات ناشی از موسیقی می توانند فعالیت تقریبا در تمام ساختارهای سیستم بزرگ لنفاوی [9] را تغییر دهند، از جمله کسانی که در مدولاسیون فعالیت ANS ذکر شده در بالا [13]. بنابراین، موسیقی قادر به تعدیل فعالیت ANS است. با این حال، همانگونه که در زیر بررسی شده است، کمبود تحقیقات سیستماتیک در مورد چگونگی تاثیر پارامترهای موسیقی (مانند سرعت یا همسانی / ناهماهنگی) بر عملکرد ANS به عنوان شاخص با ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب و فعالیت الکترودرمی تاثیر می گذارد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *