دانلود آهنگ زیبای رو به رام کن فریان

 

دانلود آهنگ زیبای رو به رام کن فریان

دانلود آهنگ رو به رام کن فریان

آهنگ فریان بنام رو به رام کن (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ رو به رام کن فریان کیفیت 320

 

دانلود آهنگ رو به رام کن فریان کیفیت 128

 

در ایران، داتار عمدتا در شمال و شرق خراسان و همچنین در میان ترکمنهای گرگان و گنبد نقش دارد. ابزار همچنان یکسان است اما ابعاد آن و تعداد لیگاتورهای آن از منطقه به منطقه کمی متفاوت است. دو نوع چوب در ساخت داتور استفاده می شود. بدن شکل جلبک از یک بلوک تک چوب چوب توخالی حک شده است. گردن آن از چوب زردآلو یا درخت گردوی ساخته شده است. این دارای دو رشته فولادی است که در گذشته از ابریشم یا حیوانات حیوانی ساخته شده است. داتار در فواصل چهارم یا پنجم تنظیم شده است.

Kamanche Kamanche یک کمان سنبله خمیده است. این دستگاه دارای چهار رشته فلزی است و بدن شامل نیمکره چوبی است که با غلاف نازک پوستی پوشیده شده است. عجیب و غریب، پل دستگاه در سراسر این غشا مورب می رود. این وسیله بسیار جذاب است و در مورد ابعاد ویولون است. تنظیم بر اساس منطقه ای که در آن بازی می شود تنظیم می شود. در تهران، کمانچه به شیوه ای مشابه ویولون تنظیم می شود: G، D، A، E.

نه این یکی از ابزارهای مورد علاقه من است. این یک فلوچوس قهوه ای عمودی با تاریخ طولانی در موسیقی کلاسیک فارسی است. ابزار دارای شش سوراخ انگشت در جلو و یکی در پشت است. من می دانم که این وسیله را می توان با برخی از موفقیت از لوله های PVC ساخته شده است.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *