دانلود آهنگ زیبای اهل عاشقی با صدای فرزاد فرخ

 

دانلود آهنگ اهل عاشقی فرزاد فرخ

دانلود آهنگ اهل عاشقی فرزاد فرخ

تنظیم، میکس و مسترینگ : ABZ

خواننده و ترانه و آهنگ : فرزاد فرخ

آهنگ اهل عاشقی فرزاد فرخ (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ اهل عاشقی فرزاد فرخ کیفیت 320

دانلود آهنگ اهل عاشقی فرزاد فرخ کیفیت 128

 

به استثنای یا بازی پرشور، در موسیقی چندین ابزار موسیقی استفاده می شود. اینها عمدتا ابزار باد از جمله موارد زیر هستند:
ها ابزارهایی هستند که بویژه در بازی می کنند. در طول این مراسم، سه نوع از آلات موسیقی شامل ، های فلزی و  استفاده می شود. یک درام نسبتا بزرگ دو طرفه است. اهل عاشقی در یک طرف آن توسط چوب و از سوی دیگر توسط دست بازی می شود. با توجه به اندازه و عملکرد آن، به سه دسته تقسیم می شود: عادی ، قمار و آسیکون . نتیجه بازی این سه نوع درام دو طرفه یک موسیقی است. بازی می کند تا اعلام مراسم .
کارنا در بعضی روستاهای از جمله ، و رودبناه در طولانی  در مراسم استفاده می شود. بدنه اصلی شاخ و شاخه ای از نردبان ساخته شده است که در انتهای آن خم مانند یک کاردستی از اسکواش ساخته شده است. آن را در انتهای دیگر یک چوب دهان چوبی برای نفوذ به لوله. این ویژه در بازی های پرشور و دیگر مراسم مورد استفاده قرار می گیرد و آهنگ خوانده می شود. در مراسم خاص یکی از دو خواننده و یک گروه از بازیکنان به طور متناوب بازی می کنند.
کرب (کابر یا تکه ای) فرزاد فرخ کرب از دو قطعه چوب ضخیم ساخته شده است که توسط دو دست بازیکن از طریق یک کمربند چرمی نگهداری می شود. این ظاهرا جایگزین ضربه سنگین خطرناک است. کرب معمولا به صورت گروهی از طریق ریتم مخصوص پخش می شود و محبوبیت آن در  برخی از مناطق در و همچنین است.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *