دانلود آهنگ زیبای فقط باش با صدای ناصر زینلی

 

دانلود آهنگ فقط باش ناصر زینلی

دانلود آهنگ فقط باش ناصر زینلی

آهنگ فقط باش ناصر زینلی (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ فقط باش ناصر زینلی کیفیت 320

 

دانلود آهنگ فقط باش ناصر زینلی کیفیت 128

 

 

همه ملل و به ویژه کشورهای آسیایی، نقش موسیقی و ادبیات در اجرای آیین های بسیار مهم بود که در گذشته بدون موسیقی یا ادبیات هیچ ادایتی نداشتیم. به همین دلیل است که در بین ملت های مختلف و به ویژه کشورهای آسیایی، ادیان و موسیقی آیینی به عنوان مهم ترین و بزرگترین بخش موسیقی و هنر آنها محسوب می شوند. مهارت در بازی چنان پیشرفته است که در مقایسه با سایر موسیقی مانند موضوعات اسطورهای و غیر مذهبی کاملا مشهود است. موسیقی غیر مذهبی ممکن است اشاره به ملودی های نوروز (سال نو)، لالایی ها، چاوشی (آهنگ های کاروان)، ملودی های کار و روایات افسانه، ازدواج، عزاداری و درمان موسیقی پزشکی و بسیاری از نمونه های دیگر باشد.

تنظیم

Setar مجموعه ای از لووت چهار رشته ای است. دو رشته از فولاد ساخته شده، دو رشته برنجی هستند و به ترتیب به c، c نیمه تیز، g و c به ترتیب نیمه تیز هستند. در نقاشی فوق، آن را با یک قلاب نشان داده شده است. Setar متوسط ​​است 85 سانتی متر طول، 20 سانتی متر عرض، و دارای گلابی 15 سانتی متر عمیق است، و به طور کامل از چوب ساخته شده است. (بر خلاف قیر که دارای غشاء در سراسر بدن است.) همچنین، بر خلاف قوطی، بازیکن با استفاده از ناخن انگشت اشاره، با استفاده از ناخن انگشت اشاره می کند.

تار

طر قیر امروزه وسیع ترین ابزار مورد استفاده در ایران است. این یک لووت فانتزی با شش رشته، پنج فولاد و یکی از برنج است. این یک گردن طولانی و جعبه صدای دوتایی دارد که بیش از آن غشای پوست گوسفند نازک است. تنظیمات رشته ها با توجه به dastgah که در حال پخش است، تغییر می کند و شیست frets قابل جابجایی است. در نهایت، رشته ها با یک پلاگین می شوند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *