دانلود آهنگ زیبای من دلم تنگه مهدی جهانی

 

دانلود آهنگ من دلم تنگه مهدی جهانی

دانلود آهنگ من دلم تنگه مهدی جهانی

آهنگ مهدی جهانی بنام من دلم تنگه (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ من دلم تنگه مهدی جهانی کیفیت 320

دانلود آهنگ من دلم تنگه مهدی جهانی کیفیت 128

 

بعید است که کردها، رمز و راز، ناراحتی یا ناراحتی خود را در قلب خود محصور کنند، بلکه آنها را با صدای موسیقی روشن می کند. به این ترتیب موسیقی Curdles ممکن است پیام خشونت یا خیرخواهی را تحمل کند. در همین حال، اعتراض به شکایت های قبیله های مبارزه ممکن است برای بیان اسرار غیر قابل توصیف، یعنی مسائل مربوطه که هرگز نباید در مورد آنها صحبت کرد،مهدی جهانی در غیر این صورت ممکن است سرانجام خود را از دست بدهند.

موسیقی مبارزه شامل انواع جشن، حیله گرانه، حماسی و قهرمانانه و همچنین موسیقی عرفانی و عرفانی است که دلهای خود را لمس می کند.

در حقیقت، یک مسیر تا زمانی که زندگی یک انسان پیش از هر انسانی است که در اصل از زمین پر شده است. به منظور ادامه زندگی و نزدیک شدن به عشاق (خداوند متعال)، انسان باید مسیر روانگرایانه را منتقل کند و از هفت موانع کنار بگذارد، با تلاش برای پخش لوت و آواز خواندن برای برداشتن اولین مانع که در راه است. هنر بازی لوت و آواز خواندن را قادر می سازد بین سحر و جادو امن و معشوقه جذاب، نوشیدن معشوقه و شبیه به قهرمان حماسی ایران روستام (بر اساس کتاب پادشاهان فردوسی) تاریکی را برداشته من دلم تنگه و نور را در سراسر جهان با کشتن شیطان سفید، که در واقع کمک به ریخته گری نور در قلب خود است. موسیقی کردی با تمام ویژگی های اعلام شده مشخص شده است.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *