دانلود آهنگ زیبای یادت نیست محمد امین مقدم

 

دانلود آهنگ یادت نیست محمد امین مقدم

دانلود آهنگ یادت نیست محمد امین مقدم

دانلود آهنگ محمد امین مقدم بنام یادت نیست (پخش آنلاین)

 

دانلود آهنگ یادت نیست محمد امین مقدم کیفیت 320

دانلود آهنگ یادت نیست محمد امین مقدم کیفیت 128

 

سه نوع از موسیقی اصلی ترین و باستانی جهان شناخته شده در کل دنیا در کرمانشاه پخش می شود:
موسیقی پخش شده توسط لووت هورامان (سایا چمانه) حوره و مرلکی
مطمئنا، من اعتقاد دارم که موسیقی که توسط یادت نیست تامورین انجام می شود نیز از هورامان شروع می شود، از آنجایی که لووته و به ویژه واژه هایی که همراه آن هستند بسیار شبیه به سییا چمنه هستند. در همین حال آهنگ های معروف “حوره”، “منیر” و “سوس” نیز در منطقه کرمانشاه بسیار رایج هستند که به طور جزئی با آهنگ های لوته، مانند “پائوه مرسی”، “غریبی”، “ساروخانی” و “گل – دره”

من شخصا با دسته بندی آهنگ های لوته موافق نیستم، زیرا همیشه منشا کشف می شود. سبک موسیقی مورد استفاده بازیکنان لوته نباید برای اشتباه طبقه بندی شود. علاوه بر موسیقی های لوته، سایا چمنه، مور و هوهره؛ هزاران نفر از ملودی های جذاب کرد مانند “کلبه”، “گوران”، “جوان رود”، “بابا یانی”، “کلهر” و “هورامان” در مناطق مختلف استان کردستان هستند که به راحتی توسط کسانی که با موسیقی کردی آشنا هستند.

موسیقی استان کردستان (از جمله سنندج و دیگر شهرهای منطقه)
موزیک های محمد امین مقدم بازی شده توسط رودخانه های قادری و نبض بنادی ویژگی های خاص خود را مشخص می کند و موسیقی منطقه مریوان بسیار نزدیک به موسیقی هورامان است. با این حال متاسفانه سبک سنتی موسیقی کردی که در روستای سالوآبآباد توسط خواننده ارشد بزرگ کرد، سید علی اصغر کردستانی و یکی از خواننده های دیگر به نام آتا الله سید منصور، به مدت طولانی نادیده گرفته شده است و هیچکس سبک خود را در این زمینه دنبال نکرده است سالهای اخیر.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *